Sık Sorulan Sorular

 • - Ürünüm Ne Zaman Elime Geçer?
  Satışlarımız stoktan yapılmaktadır. Sipariş verdiğiniz ürün bulunduğunuz uzaklık mesafesine göre 2 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir.
 • - Ürünüm Hasarlı Çıktı! Ne Yapabilirim?
  Bazı ürünler sevkiyat sırasında hasar görebilmektedirler. Bu tamamen sevkiyatı gerçekleştiren şirketlerin sorumluluğundadır. Ürünlerinizi teslim aldığınızda mutlaka kurye görevlisi yanında sağlamlığını kontrol ediniz. Üründe herhangi bir hasar tespit ettiğinizde kurye görevlisine tutanak tutturarak tarafımıza geri iade ediniz. Ürün elimize ulaştığında gerekli değişim şirketimiz tarafından yapılacaktır.
 • - Ürünümü İade Etmek İstiyorum

  Memnun kalmadığınız ürünler size ulaşan tarihinden sonraki 7 gün içerisinde tarafımıza geri iade edebilirsiniz. Geri iade şart ve koşullarımız hakkında detaylı bilgi almak için alt kısımda bulunan İade Şartları bağlantısına göz atınız.

  Satın aldığınız koşulsuz şartsız, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz.

  Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede cevap verilecektir.

  Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. satılabilinirliği bozulmuş ürünlerinin ürün iadesi kabul edilmemektedir.

 • - Kargo Teslimat Fiyatları Ne Kadar?
  Kargo teslimat fiyatları ortalama KDV dahil 5.00 TL'dir fakat bu fiyat bazen ürünün desi ve ağırlığına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ödemenizi kapıda ödeme seçeneği ile yapmış iseniz +5,00 TL kapıda ödeme hizmet bedeli ile birlikte toplam 10 TL talep edilmektedir
 • - Kargo Tahsilat Bedeli Nedir?
  Kargo tahsilat bedeli, hizmeti sunan kargo şirketleri tarafından talep edilen bir hizmet bedelidir. Kargo şirketleri kargo taşımacılık bedeli ile ödeme aracılığı hizmetini ayrı bir şekilde faturalandırmaktadır. Bu bedel kesinlikle şirketimiz tarafından talep edilen bir bedel değildir. Şirketimiz çok düşük kar oranları ile hizmet sunduğu için tüm maliyetleri son kullanıcıya fatura etme zorunluluğundadır.
 • - Sattığınız Ürünlerin Garantisi Var mı?
  Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Arızalı çıkan ürünlerinizi tarafımıza göndermeden önce Müşteri Hizmetleri alanından yazılı olarak bizimle temasa geçmeniz gerekmektedir.